CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

W Maladze powstanie nowa marina na ponad 500 jachtów

Marina de San Andrés, port jachtowy w nowej części nabrzeża w Maladze ma już swojego inwestora i operatora.

Zarząd portu w Maladze zdecydował, że będzie to Marina San SL, spółka utworzona przez katarski fundusz Al Alfila, który również jest inwestorem w wieżowiec Levante Dock w porcie w Maladze.

Szacuje się, że całkowity wpływ społeczno-gospodarczy w 50-letnim okresie obowiązywania koncesji wyniesie 785,9 mln euro (około 15,7 mln euro rocznie).

Nagrodzony projekt zaprezentowała grupa inwestycyjna Al Alfia; Island Global Yachting (IGY) jako partner technologiczny; oraz Ocean Capital Partners (OCP) wraz z Estudio Segui Arquitectura jako projektantem.

Marina będzie miała powierzchnię 123 935 metrów kwadratowych, podzielonej na 96 071 metrów kwadratowych powierzchni wody i 27 864 metrów kwadratowych powierzchni lądu, znajdzie się w niej miejsce na 566 jachtów o od 8m do 30 metrów.

Marina przeznaczona stanie się nowym centrum na mapie Malagi, w jego skład którego wejdzie kompleks żeglarski ze szkołą żeglarską, część restauracyjna, część handlowa i rozrywkowa.

W pobliżu przyszłej mariny jest realizowana budowa 3 najnowocześniejszych wież apartamentowych na wybrzeżu Hiszpanii. Położone przy samej plaży, z cudownym widokiem na morze, doskonałą komunikacją z lotniskiem w Maladze stanowią świetną alternatywę dla inwestorów szukających rezydencji na Costa del Sol.

Dodano: 6 lutego, 2022

Tagi: apartamenty w marbella, gdzie mieszka Antonio Banderas, luksusowe nieruchomości malaga, luksusowe nieruchomości marbella, marina na costa del sol, Nieruchomości Malaga, port jachtowy w Maladze