CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

W Maladze zacumował wielki jacht Ulysses

Jeden z największych prywatnych jachtów na świecie zacumował w Maladze. Megajacht, który nazwa się Ulysses należy do jednego z najbogatszych przedsiębiorców z Nowej Zelandii. Jest wynajmowany na tygodnie, wartość jego szacuje się na około 200 milionów euro i na swoim pokładzie mieści nawet helikopter.

Ulysses w Maladze.

Ma długość 116 metrów i mieści 66 osó. Jest olbrzymi. Nosi nazwę Ulysses i jest uznawany za jeden z najbardziej luksusowych jachtów na Świecie. Jego wartość szacuje się na 200 milionów euro.

Ostatniej niedzieli można go było zobaczyć w porcie w Maladze, gdzie zacumował na krótki postój. Ten wyjątkowy jacht można wynająć na tydzień, można przypuszczać, że koszt najmu jest także odpowiedni dla wielkich fortun. Wystarczy tylko przypomnieć, że jednym z wynajmujących jacht był Mark Zukemberg twórca Facebook’a.

Jacht został zbudowany w 2018 roku, na zlecenie magnata biznesu z Nowej Zelandii- Graeme Hart, zwykle cumuje w porcie na Gibraltarze, pływa pod banderą Kajmanów. Nic mu nie brakuje, znajduje się na nim helikopter jak i mniejszy jacht o długości tylko 24 metrów.

Ulysses jest wyposażony we wszystko co można sobie wyobrazić, posiada 15 luksusowych kajut w których można zakwaterować 30 podróżujących, posiada również 20 kabin dla załogi. Oprócz helikoptera i drugiego jachtu na jego pokładzie znajduje się również samochód, nowoczesne pontony, skutery wodne, etc…

Aby wyobrazić sobie wielkość tej jednostki należy dodać, że ma aż 7 pokładów, na jednym z nich znajduje się również basen i jacuzzi. Ponadto kino, mała piwniczka na wino i inne atrakcje.

Jeśli pla3nujesz wyczarterować jacht na

Dodano: 3 listopada, 2020

Tagi: costa del sol, jacht Ulysses, Luksus Hiszpania, luksusowe jachty, luksusowy jacht, malaga