CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Wakacyjne apartamenty na Costa Blanca

Kup apartament pod wynajem na Costa Blanca

Nadeszły wakacje i miliony turystów jak co roku odwiedza znów Hiszpanię.

Wybrzeże Costa Blanca należy do jednych z ulubionych miejsc wypoczynku zagranicznych turystów w Hiszpanii w tym okresie.

Część turystów jak zwykle zatrzymuje się w hotelach, część poszukuje prywatności i zatrzymuje się w apartamentach przeznaczonych na wynajem, korzystając z popularnych platform internetowych gdzie takie nieruchomości można znaleźć.

Część z Naszych klientów staje się właścicielem nieruchomości w Hiszpanii w celu dalszego jej wynajmowania. Costa Blanca jest także ich ulubionym miejscem na tego typu inwestycje. Kupując nieruchomość w dobrej lokalizacji, z widokiem na morze, basenem, można sobie zagwarantować łatwy wynajem w okresie wakacji i osiągnąć interesującą stopę zwrotu.

Oto kilka najnowszych ofert z rynku nieruchomości na Costa del Sol, które doskonale nadają się jako inwestycja pod wynajem. Spełniają wszystkie kryteria, które powodują, że łatwo będzie je wynająć.

 

http://calacosta.com/p/apartament-punta-prima/

http://calacosta.com/p/apartament-benidorm/

http://calacosta.com/p/apartamenty-w-alicante/

http://calacosta.com/p/apartament-guardamar/

http://calacosta.com/p/apartamenty-przy-plazy-costa-del-sol/

http://calacosta.com/p/nowe-apartamenty-z-widokiem-na-morze/

 

 

Grzegorz Wojciechowski

CALACOSTA HOME IN THE SUN

 

 

Dodano: 28 lipca, 2018

Tagi: Agencja nieruchomości w Portugalii, apartamenty Costa Blanca, Hiszpania nieruchomości, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, Mieszkania Costa Blanca, mieszkania od dewelopera na Costa Blanca, mieszkania w Hiszpanii, nieruchomości Alicante, nieruchomości w Hiszpanii