CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Warren Buffet wchodzi na hiszpański rynek nieruchomości

Warren Buffett chce kawałek hiszpańskiego rynku nieruchomości dla siebie. Berkshire Hathaway HomeServices, własność miliardera podpisała porozumienie z firmą Larvia (jedna z najważniejszych firm konsultingowych na hiszpańskim rynku nieruchomości), od września tego roku firma będzie nazywać się Berkshire Hathaway HomeServices Larvia.

Larvia wchodzi w skład Petrus Grupo Inmobiliario, która zajmuje się budownictwem mieszkaniowym, kompleksową rewitalizacją budynków i sprzedażą nieruchomości z segmentu premium od 1964 roku.

Hiszpania dla firmy Warrena Buffeta była zawsze rynkiem interesującym, w ciągu ostatnich 16 miesięcy Berkshire Hathaway HomeServices weszło na rynek nieruchomości luksusowych w Berlinie, Mediolanie, Londynie i Dubaju a inwestycja w Hiszpanii jest zwieńczeniem procesu ekspansji.

To jest już druga w tym roku inwestycja Warrena Buffeta w Hiszpanii. W lutym tego roku Warren Buffet wszedł na hiszpański rynek ubezpieczeń.

To jest kolejny sygnał potwierdzający dobrą kondycję rynku nieruchomości w Hiszpanii. Dobre sygnały płyną z całej Hiszpanii. Już nie tylko Costa del Sol, Costa Blanca czy Majorka. Pozostałe regiony do tej pory uśpione również odzyskały dynamikę. Powstają nowe inwestycje, nowi gracze wchodzą na rynek a co najważniejsze nieruchomości się sprzedają.

Dodano: 16 lipca, 2019

Tagi: Nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości luksusowe Hiszpania, Nieruchomości Majorka, nieruchomości w Hiszpanii, warren buffet