CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Wielu przedsiębiorców wybiera Barcelonę

W ostatnich latach Barcelona stała się siedzibą wielu firm związanych z branżą nowych technologii i branżą IT działających globalnie.  Ekosystem dla przedsiębiorców stworzony w Barcelonie doskonale się sprawdza, wyróżnia się swoją innowacyjnością, przedsiębiorcy podkreślają międzynarodowy charakter miasta, doskonałe warunki do prowadzenia firmy oraz wyjątkową jakość życia jakie oferuje ta śródziemnomorska metropolia.

Wielu z przedsiębiorców wybiera Barcelonę jakie miejsce zamieszkania chociaż nie mają biznesowych relacji z tym miastem. Decydują się na ten krok ze  względu na doskonałą sieć połączeń lotniczych jakie oferuje miasto z całym światem, możliwość zamieszkania w wielokulturowym i międzynarodowym środowisku oraz doskonały klimat i charakter miasta.

Ale Barcelona nie tylko jest jednym z najlepszych miast dla przedsiębiorców szukających szans rozwoju swojej firmy na rynku międzynarodowym. Stolica Katalonii jest doskonałym miejscem do życia, oferta kulturalna i rozrywkowa jest bardzo szeroka, klimat jest doskonały, miejskie plaże są wspaniałe a miłośnicy dobrej kuchni znajdą bogatą i zróżnicowaną gastronomię.

Rodziny osiedlające się w Barcelonie poszukują szkół międzynarodowych dla swoich dzieci , w Barcelonie jest wiele międzynarodowych szkół podstawowych i średnich, szkoły wyższe z tego miasta znajdują się na liście najlepszych szkół na świecie.

Barcelona oferuje doskonałe warunki do rozwoju również dla polskich przedsiębiorców. Sieć połączeń lotniczych z  Polską jest bardzo dobra, możliwość życia na codzień w tym wspaniałym mieście jest inspirujące dla każdego przedsiębiorcy.  Zakup nieruchomości w Barcelonie, mieszkanie w tym pięknym mieście doskonale da się połączyć z prowadzeniem firmy w Polsce lub innym kraju.

 

Czas na Hiszpanię!!!

Dodano: 7 lutego, 2018

Tagi: finansowanie nieruchomości w Hiszpanii, Hiszpańskie nieruchomości, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, luksusowe nieruchomości Hiszpania, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Marbella, nieruchomości Walencja, nowe nieruchomości w Hiszpanii, Polacy Hiszpania