CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Zakup nieruchomości off plan w Hiszpanii


Co to znaczy zakup nieruchomości „off plan”?

Kupno off plan oznacza zakup nieruchomości/projektu, która nie została jeszcze zbudowana. Jest to populary sposób zakupu nieruchomości przez polskich klientów. Daje możliwość nabycia całkiem nowej nieruchomości o nowoczesnej architekturze, bez potrzeby przeprowadzania remontów bądź wymiany wyposażenia.

Oznacza to, że nieruchomości nie można oglądać na żywo, wybór należy oprzeć na trójwymiarowym modelu przyszłej nieruchomości lub prezentacji domu lub apartamentu pokazowego.

Wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądała przyszła nieruchomość i jak będzie wyglądał produkt końcowy, jest dla niektórych osób dość trudne i niesie ze sobą także aspekt czasowy. Będziemy musieli poczekać na Naszą wymarzoną nieruchomość od kilku do kilkunastu miesięcy. Jednakże zakup tego typu nieruchomości/projektu może przynieść kilka korzyści w porównaniu z zakupem gotowego produktu.

Przede wszystkim prawdopodobnie będziesz mieć możliwość wniesienia wkładu w projekt i w jego ostateczny kształt. Może to sprawić, że droga do wymarzonego domu będzie krótsza i prostsza, może on zostać zaprojektowali wg Twoich oczekiwań.

Po drugie, nieruchomość będzie miała stałą cenę od dnia podpisania umowy rezerwacyjnej, zwykle cena nieruchomości off plan jest lepsza niż apartamentu lub domu, który został już zbudowany. Znalezienie nieruchomości off plan na wczesnym etapie może okazać się świetną inwestycją!

CALACOSTA HOME IN THE SUN oferuje wiele możliwość zakupu nieruchomości off plan w Hiszpanii. Prowadzimy sprzedaż projektów na Costa del Sol, Costa Blanca i Majorce.


Dodano: 26 października, 2020

Tagi: Nieruchomości Marbella, nieruchomości off plan, nowa willa Marbella, nowe domy Costa Blanca, nowe domy Marbella, nowe domy w Hiszpanii, zakup nieruchomości off plan