CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Zakup nieruchomości w Hiszpanii na kredyt

Procedura zakupu nieruchomości w Hiszpanii składa się z trzech etapów :

 1. Wpłata kwoty rezerwacyjnej- zadatku (3 000 – 6 000 €), jest gwarancją rezerwacji nieruchomości dla Państwa, jak i potwierdzeniem chęci zakupu nieruchomości w Hiszpanii przez Państwa.
 2. Podpisanie umowy przedwstępnej zakupu hiszpańskiej nieruchomości. W umowie tej zostaje ustalony przybliżony termin podpisania aktu notarialnego.
 3. Podpisanie aktu notarialnego u Notariusza i wpłata reszty kwoty.

Procedura podpisywania aktu notarialnego w Hiszpanii nie różni się wiele od procedury polskiej.

Firma CALACOSTA HOME IN SPAIN zapewnia pomoc podczas przygotowania aktu oraz obecność w momencie podpisywania aktu notarialnego.

CALACOSTA HOME IN SPAIN pomaga także załatwić kredyt hipoteczny na wymarzoną nieruchomość w Hiszpanii. Maksymalna kwota kredytu możliwa do uzyskania w Hiszpanii dla nierezydentów wynosi około 60% – 70% wartości nieruchomości.

Wymagane dokumenty do uzyskania kredytu hipotecznego w Hiszpanii na zakup nieruchomości w Hiszpanii.

 1. Wykaz uzyskanego dochodu za rok ubiegły lub za rok bieżący.
 2. Aktualne oświadczenie podatkowe PITy
 3. Wyciągi z konta za ostatnie 6 miesiące
 4. Historia Kredytowa z Biura Informacji Kredytowej
 5. Kserokopia paszportów
 6. Numer NIE (który uprawnia do zakupu nieruchomości)

Wszystkie dokumenty muszą być przetłumaczone na język hiszpański lub angielski przez tłumacza przysięgłego.

Dla obywateli Polskich wykonujących pracę lub prowadzących działalność w Wielkiej Brytanii i Irlandii:

 • Wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy;
 • Payslips z ostatnich 3 wypłat;
 • Tax Return lub P60;
 • Numer N.I.E.;
 • Credit Report – Equifax lub Experian (GB) lub ICB (Irlandia)

Podobne warunki obowiązują dla Polaków mieszkających i pracujących w Szwecji, Danii i Norwegii. Także dla obywateli polskich otrzymujących emeryturę lub rentę ze Szwecji i Norwegii.

CALACOSTA HOME IN SPAIN z przyjemnością pomoże Państwu uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii.

Inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii jest doskonałą alternatywą do zakupu nieruchomości w Polsce. Mieszkanie na Costa Blanca jest łatwiej wynająć niż mieszkanie w Polsce. Ceny nieruchomości na Costa Blanca są zbliżone albo niższe niż ceny mieszkań i domów nad Bałtykiem. 

Zapoznaj się z ofertą nieruchomości w Hiszpanii CALACOSTA HOME IN SPAIN. Jeśli nie znajdziesz nić co Cię zainteresuje – wyślij nam maila lub zadzwoń, zajmiemy się wyszukaniem nieruchomości w Hiszpanii zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.

 

Dodano: 27 grudnia, 2016

Tagi: apartamenty Costa Blanca, dom Marbella, finansowanie nieruchomości w Hiszpanii, Hiszpania, Hiszpania nieruchomości, Hiszpańskie nieruchomości, inwestycje w nieruchomosci, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, kredyt na zakup nieruchomości w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, mieszkania w Hiszpanii, mieszkanie Costa Blanca, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, nieruchomości Calpe, Nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości Walencja, Polacy Hiszpania, sprzedam nieruchomość w Hiszpanii, tanie nieruchomości Costa Blanca, tanie nieruchomości Torrevieja