CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Zapewniamy bezpieczeństwo podczas zakupu nieruchomości w Hiszpanii

Z przyjemnością informujemy, że odpowiadając na potrzeby klientów zakupujących nieruchomości w Hiszpanii firma CALACOSTA HOME IN SPAIN podpisała porozumienie o współpracy z hiszpańskim biurem prawnym Navarro Ballester Abogados – NBA CONSULTING z Torrevieja.

Celem podpisanego porozumienia o współpracy jest zapewnienie polskim inwestorom maksymalnego bezpieczeństwa podczas zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Nasi klienci będą  mieli zagwarantowane usługi prawne na najwyższym poziomie, szybko i sprawnie będą mogli sprawdzić stan prawny nieruchomości, zanalizować umowę zakupu nieruchomości, sprawdzić sytuację dewelopera, dokonać analizy i negocjacji umowy deweloperskiej.Biuro prawne Navarro Ballester Abogados – NBA Consulting specjalizuje się w obsłudze prawnej inwestorów zagranicznych inwestujących w Hiszpanii. Zapewnia im usługi prawne na najwyższym poziomie i obejmujące wszelkie aspekty prawne związane z inwestycjami w nieruchomości, prowadzeniem działalności gospodarczej, prawem cywilnym, podatkowym i karnym.

Podpisane porozumienie gwarantuje Naszym klientom bezpieczeństwo i spokój podczas nabywania nieruchomości w Hiszpanii. Z nami Nasi klienci będą mogli się cieszyć nieruchomością w Hiszpanii od pierwszego dnia.

Dodano: 13 maja, 2017

Tagi: finansowanie nieruchomości w Hiszpanii, Hiszpania nieruchomości, kredyt na zakup nieruchomości w Hiszpanii, Mieszkania Costa Blanca, mieszkania od dewelopera na Costa Blanca, Nieruchomości Costa Blanca, Nieruchomości Malaga, nieruchomości w Hiszpanii, nowe mieszkania Costa Blanca, prawnik Hiszpania, zakup domu w Hiszpanii