CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Zbuduj swój dom w Hiszpanii

Budowa domu w Hiszpanii z CALACOSTA HOME IN SPAIN

CALACOSTA wyszukuje nieruchomości w Hiszpanii wg zamówienia inwestora w formule Real Estate Personal Shopper. Naszą usługą obejmujemy region Costa Blanca, Costa del Sol i Majorkę. W ramach oferowanej usługi wyszukujemy odpowiednią nieruchomość wg zamówienia inwestora – może to być apartament, dom lub działka w Hiszpanii.

Dla Klientów zainteresowanych nabyciem willi w Hiszpanii zrealizowanej wg ich projektu bądź wybudowanej dla nich oferujemy możliwość budowy domu w Hiszpanii.

W ofercie posiadamy szereg działek na których można wybudować dom lub willę wg indywidualnych potrzeb i możliwości inwestora. Zespół CALACOSTA i Naszych współpracowników zajmie się projektowaniem i całą procedurą związaną z realizacją inwestycji.

Proces budowy domu w Hiszpanii wygląda następująco.

 

  • Najważniejszy jest zakup odpowiedniej działki w Hiszpanii. Na tym etapie CALACOSTA po analizie potrzeb i możliwości inwestora przedstawia ofertę najlepszych działek dostępnych na rynku. Posiadamy w ofercie działki budowlane na Costa Blanca, Costa del Sol i Majorce.
  • Wybór projektu domu. CALACOSTA oferuje wiele projektów domów  i willi w Hiszpanii do wybudowania, przygotowanych przez hiszpańskich architektów. Nasz inwestor może również przedstawić Nam swój własny projekt, który zostanie potem zaadaptowany przez współpracujących architektów do warunków na miejscu i lokalnego prawa.
  • Budowa domu w Hiszpanii.  CALACOSTA współpracuje z wieloma firmami budowlanymi, które zajmą się budową domu w Hiszpanii. Przed wyborem firmy budowlanej umożliwiamy pokazanie istniejących budynków zrealizowanych przez firmy współpracujące firmy budowlane.Cały proces inwestycji może trwać od 12 do 24 miesięcy. W tym czasie Nasz inwestor ma stały kontakt z architektem, firmą budowlaną i przedstawicielem firmy CALACOSTA prowadzącym w jego imieniu inwestycję. Na bieżąco przygotowujemy raporty z przebiegu prac budowlanych, dokumentację fotograficzną i filmową. Inwestor w tym czasie może dokonywać zmian w zakresie użytych materiałów wykończeniowych i projektowych tak aby dopasować dom do swoich wymagań.
  • Wykończenie i wyposażenie wnętrz.  CALACOSTA współpracuje z architektami wnętrz, również polskimi , którzy zajmą się przygotowaniem projektu wg życzenia inwestora oraz będą nadzorować prace wykończeniowe. Dom może zostać wykończony i wyposażony do stopnia umożliwiającego wprowadzenie się do niego od razu.
  • CALACOSTA zapewnia pełną obsługę związaną z obsługą oraz utrzymaniem nieruchomości w Hiszpanii.

 

Twój dom w Hiszpanii jest w zasięgu ręki, zapraszamy do kontaktu.

Domy w Hiszpanii na sprzedaż 

 

 

Dodano: 16 sierpnia, 2017

Tagi: budowa domu w Hiszpanii, dom w Hiszpanii, dom z widokiem na morze, domy w Hiszpanii, domy w Hiszpanii na sprzedaż, finansowanie nieruchomości w Hiszpanii, Hiszpania nieruchomości, jak kupić nieruchomość w Hiszpanii, Nieruchomości Costa Blanca, nowe domy Costa Blanca, willa w Hiszpanii