CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Zima w Marbella

Marbella jest uważana przez wielu za jedno z najbardziej czarujących miast na południowym wybrzeżu Hiszpanii. To, co nie jest tak dobrze znane turystom, zarówno krajowym, jak i międzynarodowym, to fakt, że zimą Marbella jest miastem, w którym nadal znajdują się niezliczone piękne hotele, wymarzone plaże, najlepsze pola golfowe czy zakątki pełne andaluzyjskiego uroku.
Marbella ma również godny pozazdroszczenia klimat, ponieważ zimą temperatury dochodzą do 20º. W Marbelli jest wiele miejsc do odwiedzenia; teraz opowiemy trochę więcej o każdym z nich.

Zalety zwiedzania Marbelli zimą
Marbella jest miastem lepiej znanym z dużego napływu turystów latem niż zimą; zakątki takie jak Puerto Banús czy pobliska Estepona przyciągają tysiące obcokrajowców odkrywających uroki Costa del Sol latem.

Marbella jest świetna zimą. Zimą w Marbelli jest znacznie mniej ludzi niż latem, to oznacza mniejsze kolejki i tłumy w restauracjach, hotelach i na plażach niż w sezonie letnim.

Pogoda w Marbella zimą
Chociaż jest zima, w Marbelli temperatury zwykle są bliskie 20 stopniom.To oznacza, że kąpiel w morzu jest raczej dla morsów ale już kąpiel słoneczna dla każdego.

Wypoczynek
W Marbella doskonale wypoczniesz również zimą, znajdziesz wiele możliwości wyjścia na drinka, lunch, kolację lub po prostu usiąść i zrelaksować się na jednym z tarasów znajdujących się wzdłuż nadmorskiej promenady.

W Marbelli zimą możesz robić wiele rzeczy. Zwiedzać winnice w pobliskiej Rondzie, uprawiać wędrówki piesze, rowerowe, żeglować, lub poznać słynny szlak – Caminito del Rey.

Dodano: 13 stycznia, 2022

Tagi: co robić w marbella, costa del sol, malaga zimą, marbella, zamieszkaj w Marbella, zima w marbella, Życie na Costa del Sol