CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Zimowy raj w Andaluzji – Sierra Nevada

Dokonując zakupu nieruchomości w Hiszpanii najczęściej myślimy o słońcu, pięknej pogodzie, plaży. Andaluzja ma więcej do zaoferowania, Sierra Nevada!!

Zaledwie godzinę drogi od plaży Costa Tropical i 15 minut od Granady znajduje się ośrodek narciarski Sierra Nevada, prawdziwy raj dla miłośników sportów górskich i zimowych: ponad 100 kilometrów tras narciarskich, mnóstwo śniegu i słońca oraz niezliczone atrakcji apres skí. Jest to najważniejszy ośrodek narciarski na południu Europy, panuje tam przepiękna, słoneczna pogoda, jest idealnym miejscem do uprawiania wszystkich sportów zimowych.

Jedyne miejsce na mapie Europy gdzie tego samego dnia możesz jeździć na nartach i kąpać się w Morzu Śródziemnym.

Doskonała jakość obiektów i poziom atrakcji , w połączeniu z wyjątkową andaluzyjską, sprawiają, że ośrodek jest miejscem spotkań miłośników śniegu, znanym na całym świecie, o czym świadczą liczne organizowane na jego terenie zawody narciarskie.

W ciągu dnia można korzystać z nart i innych atrakcji na śniegu, nocą jeździć na nartach :-), odwiedzać niezliczoną liczbę hiszpańskich barów i restauracji, udawać się na koncerty, dyskoteki a także poczuć nocną atmosferę Granady.

Podstawowe dane:

Położenia: między 2.200 m npm a 3300 m npm

Różnica poziomów: 1200 m

Długości tras: 104 km

Ilość tras: 118

Najdłuższa trasa: 6180 m

Dla fanów sportów zimowych i nieruchomości nad morzem Śródziemnym mamy do zaoferowania wyjątkowo atrakcyjna propozycję apartamentów na Costa Tropical:

Zapraszamy do kontaktu.

Dodano: 10 stycznia, 2021

Tagi: costa del sol narty, costa tropical narty, granada, marbella narty, narty nad morzem, narty sierra nevada, narty w Hiszpanii, Sierra Nevada