Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sconsulting/ftp/calacosta/wp-includes/post-template.php on line 293
CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii i Portugalii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa Blanca, Costa del Sol, Majorka, Marbella. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

CALACOSTA DEVELOPMENT

W celu realizacji inwestycji deweloperskich i budowy domów w Hiszpanii dla klientów z Polski powołaliśmy spółkę CALACOSTA DEVELOPMENTS S.L.

Nowa firma rozpoczęła działalność od budowy dwóch domów na wybrzeżu Costa Blanca, w naszej ulubionej miejscowości Moraira.

Wkrótce zakończymy prace przy budowie pierwszego domu w Moraira.

Prace przy budowie drugiego domu w Moraira rozpoczęły się w miesiącu marcu. Jest to nowoczesny dom położony w samym centrum Moraira, w najlepszej lokalizacji.

Dla Klientów i Inwestorów szykujemy kolejne propozycje. Na stronie www.calacostadevelopment.com możecie poznać Nasze projekty.

We współpracy z Inwestorami z Polski planujemy rozpocząć budowę nowego osiedla bliźniaczych willi w Moraira. Doskonale położonego, blisko plaży i centrum miasteczka.

Kolejne projekty znajdują się w przygotowaniu. Costa Blanca, Costa del Sol, Majorka, Barcelona .

Oferujemy Inwestorom z Polski możliwość inwestowania z Nami w projekty deweloperskie na terenie Hiszpanii i Portugalii. Starannie wybrane lokalizacje i doskonale dobrani lokalni partnerzy gwarantują powodzenie inwestycji i atrakcyjne stopy zwrotu.

Zapraszamy do kontaktu.

gregor@calacosta.com

Dodano: 9 Czerwiec, 2020

Tagi: budowa domu w Hiszpanii, budowa domu w portugalii, inwestycje w Hiszpanii, inwestycje w nieruchomosci, inwestycje w Portugalii, inwestycje w projekty deweloperskie, nieruchomości Hiszpania