CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Najlepsze miasta do życia w 2020 roku

Portal InterNations opublikował wyniki badania przeprowadzonego wśród ekspatów dotyczącego wyboru najlepszego miasta do zamieszkania i życia w 2020 roku.

Na tej liście w pierwszej dziesiątce wskazanej przez mieszkających poza krajem urodzenia znalazły się miasta z Portugalii i Hiszpanii.

Najlepsze miasta do życia w 2020 roku.

Na szczycie listy znalazły się miasta z Azji. Na 6 miejscu znalazło się pierwsze miasto z Europy – została nim Lizbona w Portugalii. Zaraz za nią uplasowała się Barcelona w Hiszpanii.

Jak widać popularność miast na półwyspie Iberyjskim nie słabnie. Nie dziwi nas to, oba miasta oferują wspaniałą ofertę kulturalną, koloryt i rozrywkę.

Popularność Barcelony i Lizbony jest widoczna również na rynku nieruchomości. Bardzo wielu obcokrajowców decyduje się na zakup domu lub apartamentu w Barcelonie czy Lizbonie.

Także wśród polskich nabywców rośnie popularność tych dwóch destynacji. Część kupujących decyduje się na zakup nieruchomości w centrum miasta, w starych historycznych dzielnicach, część poszukuje nieruchomości na osiedlu z basenem blisko plaży i najlepiej z widokiem na morze.

Chcesz dowiedzieć się jak kupić nieruchomość w Barcelonie lub Lizbonie – zapraszamy do kontaktu. CALACOSTA pomoże Ci spełnić to marzenie.

Dodano: 24 lutego, 2020

Tagi: apartamenty Barcelona, jak kupić dom w Hiszpanii, Nieruchomości Barcelona, nieruchomości Hiszpania, nieruchomości Lizbona, nieruchomości Portugalia, nowe domy w Hiszpanii, nowe domy w Portugalii