CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Nowe projekty na Costa del Sol

Nowe inwestycje: apartamenty i wille na Costa del Sol

 

Costa del Sol, Costa de Golf.

Po kilku latach kryzysu Deweloperzy powrócili na Costa del Sol z nowymi projektami mieszkaniowymi.

Na Costa del Sol widać budujące się osiedla apartamentów, mieszkań i nowoczesnych willi.

W odróżnieniu od sprzed kryzysu teraz króluje nowoczesna architektura, duże okna, wspaniałe tarasy, piękne ogrody i baseny.

Coraz więcej nowych apartamentów buduje się w okolicy Benalmadena, Fuengirola, Estepona. Powstają wspaniałe osiedle przy polach golfowych z widokiem na Morze Śródziemne.

CALACOSTA HOME IN SPAIN była obecna na ostatnich targach nieruchomości w Maladze, podpisaliśmy nowe umowy z deweloperami i lokalnymi partnerami, których celem jest przedstawienie nowej oferty polskim klientom coraz chętniej nabywającym nieruchomości w Maladze, Marbella i okolicach.

Naszym klientom zapewniamy obsługę w języku polskim. Zapewniamy również obsługę przez polskiego prawnika.

Myślisz o zakupie nieruchomości w Hiszpanii – skontaktuj się z Nami. Pomożemy wybrać Ci najlepszą nieruchomość. Costa del Sol, Costa Blanca, Barcelona, Majorka, Walencja, Wyspy Kanaryjskie.

 

 

 

 

 

Dodano: 3 stycznia, 2018

Tagi: dom Marbella, Hiszpania nieruchomości, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Costa del Sol, Nieruchomości Malaga, nieruchomości Walencja, nowe nieruchomości w Hiszpanii