CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Najdroższy lokal w Hiszpanii

W Madrycie został sprzedany najdroższy lokal handlowy w Hiszpanii. Nabywcą lokalu przy calle Serrano 64 w Madrycie została luksusowa marka PRADA. Ulica nazywana jest złotą milą stolicy Hiszpanii, jest to najdroższa ulica handlowa w mieście.

Włoska firma PRADA zapłaciła 59 milionów EURO za lokal, który był wcześniej oddziałem banku BANKIA. Tym samym ten lokal stał się najdroższym lokalem handlowym w Hiszpanii. Cena metra kwadratowego osiągnęła zawrotną kwotę 100.000,00 EURO.

Nieruchomość, której właścicielem jest teraz firma PRADA znajduje się kilka metrów od Paseo de la Castellana i otoczony jest ekskluzywnymi sklepami i butikami. Jest to okolica, którą wybierają ekskluzywne marki, znalezienie wolnego lokalu graniczy z cudem. Sąsiednie butiki to Luis Vuitton, Salvarote Ferragamo, Stell&McCartney.

 

Jest to kolejny dowód na to, że kryzys w Hiszpanii minął, co widać to także na rynku nieruchomości.

Dodano: 4 lipca, 2019

Tagi: calle serrano madryt, lokal handlowy hiszpania, luksusowe nieruchomości Hiszpania, Luksusowe nieruchomości majorka, madryt, Nieruchomości Barcelona, nieruchomości Hiszpania, nieruchomości w Hiszpanii