CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Polacy kupują nieruchomości w Hiszpanii

Z roku na rok rośnie liczba osób inwestujących Polaków w nieruchomości zagraniczne.

Ulubionym kierunkiem jest Hiszpania – jako destynacja inwestycji w mieszkania i domy wakacyjne położone na słonecznym wybrzeżu.

Dane statystyczne z Hiszpanii wskazują , że Polacy stanowią coraz większą grupę obcokrajowców kupujących nieruchomości w tym pięknym kraju.

Ulubionym miejscem do inwestycji w Hiszpańskie nieruchomości jest wybrzeże Costa Blanca. Drugim regionem gdzie Polacy kupują nieruchomości w Hiszpanii jest Costa del Sol.

Kupujemy zarówno mieszkania, apartamenty jak i domy.

Powodem zakupu zwykle jest chęć posiadania nieruchomości nad morzem, cieszenia się życiem w słońcu, lub chęć inwestycji.

Kupujący to osoby w każdym wieku : młodzi chcący się osiedlić w Hiszpanii, przedstawiciele wolnych zawodów, którzy mogą łączyć pracę w Polsce z mieszkaniem w Hiszpanii.

Przedsiębiorcy, którzy inwestują swoje środki w nieruchomość w Hiszpanii , skąd prowadzą firmę w Polsce, często spędzając dużą cześć roku – szczególnie zimę w Hiszpanii.

Osoby w wieku emerytalnym, osiedlające się na wybrzeżu aby spędzić emeryturę w miejscu gdzie klimat jest wyjątkowy.

Osoby, pragnące zainwestować środki w nieruchomości generujące przychody z najmu, jednocześnie ciesząc się możliwością wyjazdu do słonecznej Hiszpanii i pobytu we własnym domu bądź apartamencie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości oferowanych przez CALACOSTA HOME IN SPAIN.

Dodano: 5 czerwca, 2016

Tagi: dom Costa Blanca, dom na Costa del Sol, Dom Torrevieja, dom w Hiszpanii, Dom w Marbella, domy w Hiszpanii, finansowanie nieruchomości w Hiszpanii, Hiszpania, Hiszpania nieruchomości, Hiszpańskie nieruchomości, inwestycje w nieruchomosci, jak kupić mieszkanie w Hiszpanii, kredyt na zakup nieruchomości w Hiszpanii, luksusowe nieruchomości Costa Blanca, Mieszkania Costa Blanca, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Costa del Sol, Nieruchomości Malaga, Nieruchomości Marbella, nieruchomości Torrevieja, nieruchomości Walencja, nieruchomości., plaże Costa Blanca, Polacy Hiszpania, Tanie mieszkania Torrevieja, Willa Marbella, zakup mieszkania w Hiszpanii