CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Projekt przebudowy małego domu na Costa Blanca

Wyjątkowa przebudowa typowego bungalowu znajdującego się w turystycznej miejscowości la Torre de la Horadada na Costa Blanca.

Projekt Laura Ortin estudio de arquitectura z Murcji w Hiszpanii.

Na terenie typowego osiedla wakacyjnych bungalowów architekt zrealizował bardzo ciekawą adaptację starego budynku. Celem było otrzymanie większej powierzchni użytkowej w związku z powiększaniem się rodziny.

Na pierwszej kondygnacji udało się uzyskać dodatkową przestrzeń mieszkalną, projektując ją w sposób inny niż w większości typowych nieruchomości wakacyjnych w Hiszpanii.

Projekt to doskonała inspiracja dla osób planujących zakup nieruchomości w Hiszpanii a nie dysponującym wysokim budżetem. Przy stosunkowo niskich nakładach można stać się wakacyjnej nieruchomości, która pozwala na tego typu projekty.

Ważne aby zakupu nieruchomości dokonywać z doradcą który sprawdzić czy takie eksperymenty są możliwe.

Dodano: 11 czerwca, 2020

Tagi: domy w Hiszpanii, jak tanio zbudować dom, Nieruchomości Costa Blanca, nieruchomości Hiszpania, nieruchomości Portugalia, tanie nieruchomości hiszpania, wyjątkowe projekty hiszpania