CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Rekordowa transakcja w Barcelonie

Amerykański fundusz inwestycyjny Värde Partners nabył grunt o rekordowej wartości w Barcelonie.

Fundusz nie przestraszył się aktualnego kryzysu w Katalonii i nabył około 52.000 m2 działki za kwotę około 50 milionów euro.

W dniach po referendum w Kataloni wiele znanych kancelarii prawniczych informowało o paraliżu inwestycji jako efekcie referendum. Przedsiębiorcy przestraszyli się niepewnej sytuacji. Pomimo tego Värde  zdecydował się na kontynuację swoich planów i dokonał zakupu gruntu w dzielnicy Barcelony.

Nieruchomość była kiedyś starą fabryką przemysłu tekstylnego. Na terenie nieruchomości planowano wybudowanie dużego kompleksu biurowego.

W najbliższej okolicy zapowiedziano już kolejne inwestycje na rynku nieruchomości Barcelony. Jak widać nie wszyscy inwestorzy uważają kryzys w Barcelonie za problem długofalowy. Nadal wierzą w siłę i rozwój rynku nieruchomości w Hiszpanii.

 

Dodano: 23 października, 2017

Tagi: Hiszpania nieruchomości, Hiszpańskie nieruchomości, inwestycje w nieruchomosci, jak kupić mieszkanie w Hiszpanii, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, Nieruchomości Costa del Sol, nieruchomości Torrevieja, nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości Walencja