CALACOSTA sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Luksusowe apartamenty, wille i domy: Costa del Sol, Marbella, Estepona. Budujemy wille i domy w Hiszpanii.
facebook

Blog

Szukaj na blogu

Jak wygląda wizyta rekonesansowa i oglądanie nieruchomości w Hiszpanii

Dla każdego z Nas zakup nieruchomości to poważna decyzja. W przypadku nabycia nieruchomości za granicą decyzja jest jeszcze poważniejsza. Odległość powoduje, że musimy dobrze przygotować i poprowadzić proces zakupu wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii. Elementem bez którego w zasadzie się nie obejdzie jest wizyta rekonesansowa. Oprócz zapoznania się z ofertami w internecie należy je sprawdzić na miejscu i obejrzeć

Wiemy , że Nasi klienci zwykle są bardzo zajęci i mają bardzo napięty terminarz. Oprócz zapoznania się z ofertami w internecie należy je sprawdzić na miejscu i obejrzeć, najprostszym sposobem jest po prostu zakup biletu do Alicante i pozwolenie aby Nasz pracownik pokazał Państwu ofertę nieruchomości na Costa Blanca przygotowaną specjalnie dla Państwa.

Podczas wizyty w Hiszpanii otaczamy Naszych klientów opieką i pomagamy przeprowadzić cały proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii od początku do końca.

Wizyta jest też doskonałą okazją do uzyskania pełnej informacji o aspektach prawnych zakupu nieruchomości w Hiszpanii,ale także do poznania Hiszpanii i zakochania się niej.

W CALACOSTA HOME IN SPAIN przygotowujemy Państwa wizytę w Hiszpanii, która najcześciej przebiega wg następującego planu:

  • Po przylocie odbieramy Państwa z lotniska w Alicante
  • Bezpłatnie przewozimy do wybranego hotelu bądź apartamentu
  • Oferujemy zakwaterowanie na czas poszukiwania nieruchomości w hotelu, który specjalnie dla Naszych klientów oferuje bardzo atrakcyjne stawki za pobyt.
  • Oglądanie nieruchomości na Costa Blanca rozpoczynamy wcześnie – najczęściej od 10 rano, podczas całego dnia poznajemy do 10 ofert.
  • Naszym klientom doradzamy w zakresie zakupu nieruchomości w Hiszpanii
  • Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości w Hiszpanii
  • Po wybraniu wymarzonego domu w Hiszpanii przygotowujemy umowy rezerwacyjne nieruchomości oraz całą transakcję zakupu.
  • Naszych klientów odwozimy na lotnisko w Alicante

Staramy się aby oglądali Państwa tylko oferty aktualne i spełniające Państwa wymagania. Tym samym oszczędzamy Państwa czas. Dlatego tak ważny jest okres przed przyjazdem do Hiszpanii o określenie parametrów jakie powinna spełniać nieruchomość w Hiszpanii.

Zapraszamy do kontaktu z Naszym biurem przygotujemy ofertę zgodną z Państwa potrzebami, oczekiwaniami i możliwościami.

Dodano: 14 marca, 2017

Tagi: Hiszpania nieruchomości, Mieszkania Costa Blanca, mieszkania Hiszpania, mieszkania w Hiszpanii, nieruchomości Alicante, Nieruchomości Barcelona, nieruchomości Calpe, Nieruchomości Costa Blanca, Nieruchomości Costa del Sol, nieruchomości Hiszpania, Nieruchomości Malaga, Nieruchomości Marbella, nieruchomości Torrevieja, nieruchomości w Hiszpanii, nieruchomości Walencja